Prodlužování řas

Výhody prodlužování řas:

  • velice přirozené prodloužení a zhuštění řas
  • lepení jednotlivých řas na vaše vlastní řasy “tzv.řasa na řasu“ nebo objemové  ,,volume“ řasy

    Prodlužování řas

    Prodlužování řas

  • různé délky a typy zakřivení

Vyzkoušejte i vy jaké to je vypadat přirozeně a svůdně jako filmová hvězda!

Permanentní prodlužování řas

Aplikace je relaxační, provádí se vleže, trvá podle hustoty vašich přirozených řas asi 1-2 hodiny, dolepení za 3-4 týdny asi 1 hodinu.

Nejprve se s vámi domluvíme na vhodné délce a typu zakřivení řas, aby řasy vypadaly co nejpřirozeněji. Aplikuje se více délek k zachování ideálního mandlového tvaru oka. Po důkladném očištění a odmaštění pokožky v okolí očí a řas začínáme s lepením syntetických, ručně vyráběných řas. Na vaši vlastní řasu se nalepí jednotlivá syntetická řasa ze speciálního odlehčeného materiálu, takže ji vůbec necítíte.

Výsledkem jsou husté a dlouhé řasy k nerozeznání od přirozených. Není nutné je již líčit řasenkou. Řasy vás nijak neomezují, můžete plavat i potápět se, řasy jsou voděodolné.

Nalepené řasy drží tak dlouho, dokud nevypadnou vaše přirozené řasy, jejichž cyklus trvá 60-90 dnů. Dají se nosit libovolně dlouho, dokud budete docházet na jejich pravidelné doplnění po 3-4 týdnech. Důležité je dodržet, aby se na řasy do 48 hodin po aplikaci nedostala voda, pára. Proto není vhodná v tuto dobu návštěva bazénu, páry a sauny. Po 48 hodinách si již nemusíte dělat starosti.

Jak pečovat prodloužené řasy

Nepoužívejte mastné krémy blízko očí, aby se mastnota nedostala na řasy, odličovací olejíčky a dvoufázové odličovače. Narušilo by se spojení mezi řasami. K odličování očních stínů a linek jsou vhodné odličovací přípravky na vodní bázi. Doporučuji k odstraňování očního make-upu používat vatové tyčinky. Pokud si prodloužené řasy chcete líčit i řasenkou, je potřeba používat speciální řasenku bez obsahu oleje, určenou na tyto řasy. Buďte na své řasy jemné, netahejte je, vyhněte se mnutí oka, pouze si řasy upravujte speciálním kartáčkem, který obdržíte po aplikaci řas.