Darphin Paris

Kosmetika

Kosmetika

Profesionální kosmetika z laboratoří Darphin Paris odpovídá trendům dnešní doby. Špičkové pěstící řady jsou doplňovány novými přípravky s ještě sofistikovanějšími renovačními účinky. Základní suroviny pro výrobu všech produktů jsou získávány z ekologicky čistých oblastí a jejich zpracování probíhá technologicky nejmodernějšími metodami pomocí vlastních inovačních receptur.

Trojdimenzní koncept

Trojdimenzní koncept dermatologa Pierra Darphina je stále zdokonalován. Zahrnuje kombinaci tří produktů pro kompletní ošetření vaší pleti – séra, aromatické péče a krému.

Darphin

Darphin

Korekce

Pro všechny problémy pleti existuje odpovídající sérum. Séra Darphin mají vysoký obsah aktivních látek, které účinně korigují specifické problémy pleti. Působí ve spodních vrstvách pleti a zanechávají ji krásnější.

Rovnováha

Pro každý typ pleti existuje odpovídající aromatická péče. Aromatická péče Darphin je obohacena o výtažky z aromatických rostlin a esenciální oleje, které navracejí pleti rovnováhu. Vyživují pokožku a navrací jí přirozený jas. Chrání pleť před volnými radikály a pronikají do hloubky, kde detoxikují lymfatický systém.

Péče

Pro každý požadovaný výsledek existuje odpovídající krém. Krémy Darphin jsou posledním dotykem trojdimenzní péče, doplňují a posilují účinky séra a aromatické péče. Hydratují pleť a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy. Také zdokonalují její texturu a zmírňují viditelné známky stárnutí.

Více informací na webu www.darphinparis.cz