Dekorativní kosmetika

Dekorativní kosmetika

Dekorativní kosmetika

O Arabesque

Jednoduše nejlepší ! Se značkou Arabesque jste se rozhodli pro nejoblíbenější značku profesionálů a jednu z nejlepších kolekcí dekorativní kosmetiky v oblasti barevného a stylového poradenství.
S Arabesque máte možnost zvýraznit a podtrhnout Vaši osobnost a individualitu. Dvakrát ročně představuje Arabesque v souladu s aktuálními módními trendy, nové trendy v líčení a tipy pro make up.
S Arabesque získáváte kvalitu, která odpovídá světové úrovni a to vše za více než přijatelnou cenu.
Kosmetice Arabesque byla několikrát udělena cena ,,Professional Beauty Awadr“ za nejoblíbenější kolekci dekorativní kosmetiky německých kosmetických institutů.

 

Harmonie barev. Kosmetika Arabesque Vám nabízí aktuální harmonicky sladěný sortiment, rozdělený podle čtyř barevných typů. To znamená, že barvy pro jeden typ se dají navzájem kombinovat.
Jarní a podzimní typ. Tyto palety obsahují barvy s teplým podtónem. Jarní – barvy jemné , svěží a světlé. Podzimní – barvy zemité, charakteristické pro tento typ.
Letní a zimní typ. Těmto paletám vévodí barvy studené. Jemné zamlžené pastelové odstíny pro letní typ, a ledové jasné intensivní barvy pro typ zimní.

Dekorativní kosmetika zahrnuje rtěnky, pudry, řasenky, oční stíny a další produkty pro zvýraznění a zkrášlení obličeje. Pomáhá sladit vzhled obličeje s oblečení a podtrhnout tak jeho osobitost. Dekorativní kosmetika nabízí celou řadu barev a stylů pro různá roční období. Díky líčení se budete více ženou a budete se cítít sebevědomě.

Nabízíme dekorativní kosmetiku těchto značek: