LUXUSNÍ KRÉMOVÉ VOSKY LYCON

 

epilae LyconLyconLogo(CMYK_300)

 

 

 

 

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978. Je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků. Lycon má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Siena Miller.

Vosky jsou vyrobeny za speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahují příměsi levandule, aloe vera, azulenu, růže, heřmánku a dalších přírodních látek. Při výrobě je použita technologie oxidu titaničitého, který během epilace zklidňuje pokožku a snižuje její zarudnutí.

Aplikuje se na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomu se stává epilace méně bolestivá, pokožka je chráněná, vyživená a nedochází k narušení vrchní vrstvy pokožky, ale pouze k vytrhnutí chloupku.

Další výhodou těchto vosků je odstranění chloupků již od délky 1mm, na rozdíl od klasických vosků nebo cukrové pasty. Přesto doporučuji nechat chloupky vyrůst na délku cca 3-4mm, abychom epilovali co nejvíce chloupků ve stejné růstové fázi , tj. nad pokožkou.

LYCON kromě ošetření běžných partií jako je obličej, podpaží, nohy, ruce a klín si umí poradit i s chloupky v nose. Aplikace je velmi rychlá  a bezbolestná.

NÁSLEDNÝCH 24 HODIN PO EPILACI :

Je vhodné se vyvarovat slunečním paprskům, horké koupeli a činnostem, při kterých dochází k nadměrnému pocení. Návštěvě solária, sauny a bazénu. Na ošetřovanou oblast není vhodné aplikovat make-up, samoopalovací produkty a antiperspiranty.