Exkluzivní ošetření francouzskou kosmetikou DARPHIN

Exklusivní ošetření pleti kosmetikou Darphin Paris

– toto ošetření působí ve třech dimenzích tzn. že toto ošetření působí ve všech třech vrstvách kůže.

3D koncept APLIKACE

séraRostlinná séra – korekce

Obsahují vysoký podíl aktivních látek, které prostupují do spodních vrstev pleti, kde účinně korigují specifické problémy pleti.Intenzivně okysličují a poskytují pleti výživu potřebnou k buněčné obnově a rovnováze. Rostlinná séra jsou bez oleje, nádherně a beze zbytku se vstřebají do pokožky.Vhodné rostlinné sérum aplikujte na dokonale čistou pleť ráno a večer, jemnými pohyby rozetřete na obličej, krk i dekolt. Poté ošetřete vhodným aromatickým olejem a krémem.

 

Esenciální oleje – rovnováha

Aromatická péče esenciálními oleji Darphin patří k nejúžasnějším produktům, jejich blahodárné účinky působí na tělo i mysl. Pokožku čistí a okysličuje, vyživuje a celkově revitalizuje, čímž působí jako prevence stárnutí pleti. Při vdechování přírodní vůně esenciálních olejů se dostavuje pocit harmonie a uvolnění.aroma oleje

Aroma olej aplikujte na dokonale čistou pleť, po aplikaci rostlinného séra. Otevřete flakonek aroma oleje a nejprve si přivoňte.

Pak 3-5 kapek naneste čelo, tváře, bradu a na krk. Rozetřete a jemně vtlačte do pleti, vždy od středu obličeje k vnějším okrajům a dolů. Používáte -li aromatickou péči poprvé, doporučujeme ji aplikovat každý druhý den pouze večer po dobu dvou týdnů. Poté přejděte k pravidelné aplikaci ráno a večer.

 

8 nektarový krém

Krémy – péče

Krémy Darphin představují poslední dotyk trojdimenzní péče, doplňují a posilují účinky sér a aromatických olejů. Ráno a večer na dokonale čistou pleť naneste vhodné rostlinné sérum a aromatický olej, poté nanášejte vhodný krém na obličej, krk i dekolt.

 

 

 

V programech péče o pleť Darphin Paris se používají tyto masáže:

DIGITOPRESURNÍ – masáž která působí na akupresurní body na obličeji, které stimulují vnitřní orgány k činnosti. Aplikují se při ní rostlinné komplexy které se vstřebávájí do druhé vrstvy kůže (škáry).

AROMATICKÁ – fytodrenáž která působí na enzymatický mízní systém a odplavuje toxické látky do mízních uzlin. Aplikují se při ní aromatické oleje které se vstřebávají až do třetí vrstvy kůže (podkoží) a ve zbytcích se dostávají do krevních a lymfatických cest.

HLOUBKOVÁ MASÁŽ DARPHIN – pečuje o svalstvo obličeje a má stimulační a výrazný vypínací efekt. Velmi dobře působí proti tvorbě vrásek, ochabování pleti a podporuje její okysličování. Tento typ masáže sestavil osobně dermatolog p.Pierre Darphin.

 

3D koncept DARPHIN