Neinvazivní mezoterapie

  • Účinná revitalizace a omlazení pleti
  • Omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu intenzivní mezoterapií je moderní a bezbolestný způsob, o jehož efektu se přesvědčíte již po prvním ošetření.

Mezoterapie zlepšuje tok lymfy a tím výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky. Příjemným způsobem podnítí tvorbu kolagenu a nových buněk, vypne pokožku, vyplní vrásky a intenzivně ji hydratuje. Mezoterapie otevírá buněčnou membránu, zapracovává vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů do hloubky pokožky, (např. kyselina hyaluronová, kolagen, elastin apod.)

TYPY OŠETŘENÍ

A) Obličejové hydratační ošetření s okysličujícím účinkem, vhodné na suchou, dehydratovanou pleť se začínající tvorbou vrásek

B) Obličejové liftingové ošetření s kyselinou hyaluronovou, kolagenem a elastinem, vhodné na zralou, povadající pleť s vráskami

C) Obličejové ošetření citlivé pleti s praskáním žilek s použitím speciálních zklidňujících sér

D) Obličejové ošetření aknózní a problematické pleti s použitím protizánětlivých sér s adstringentním účinkem

Průběh ošetření

Mezoterapie účinně pomocí sondy zapracovává aktivní látky do pleti s vysokou intenzitou. Celý průběh ošetření je bezbolestný a velice příjemný. Délka ošetření se pohybuje od 40-60 minut dle ošetřovaných partií obličeje. http://www.kosmeticke-studio.cz/sluzby/pristrojova/mezoterapie http://www.kosmeticke-studio.cz/sluzby/pristrojova/mezoterapie http://www.kosmeticke-studio.cz/sluzby/pristrojova/mezoterapieSoučástí ošetření je aplikace intenzivních sér , masky a závěrečného krému.

Počet ošetření

Počet ošetření závisí na vámi stanoveném cíli a současném stavu vaší pokožky. Doporučujeme však 6-10 ošetření pravidelně 1xtýdně.

Kontraindikace

Těhotenství, osoby s kardiostimulátorem a osoby užívající léky s fotosenzibilizačním účinkem.