Denní, večerní, svatební líčení

PROTOŽE KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BÝT KRÁSNÁ

Správně provedené nalíčení zvýrazní ženiny přednosti a zakryje případné drobné nedostatky.
Každá žena je jedinečná, proto líčení v našem pojetí začíná už rozhovorem s klientkou, pro jakou příležitost potřebuje nalíčit, jaké je její momentální rozpoložení a jak má líčení celkově vyznít. Dbáme přitom jak na správnou volbu barev, tak na jejich citlivé nanesení.

DENNÍ LÍČENÍ

Není líčení jako líčení a ani u denního líčení tomu není jinak. Proto bereme v potaz, jaká je Vaše profese a pro jakou příležitost potřebujete nalíčit. Rozlišujeme tak např. business, každodenní či sportovní make-up. Protože pouze detailním poznáním Vašich potřeb dokážeme perfektně podtrhnout Vaši osobnost.

VEČERNÍ LÍČENÍ

Večerní líčení se používá zejména při významnějších společenských událostech, jako např. divadelní představení, ples, vernisáž, koncert či firemní večírek. Samy uvidíte, že stát se královnou večera nebylo nikdy tak snadné. Ať jste přes den rázná manažerka, křehká květinářka či žena v domácnosti, objevte v sobě pravou dámu a dejte to všem okolo znát!

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Svatba bezesporu patří k nejvýznamnějším dnům v našem životě, během nějž jste v centru pozornosti všech ostatních, stojí proto za to investovat do kvalitního, profesionálně provedeného nalíčení, které napomůže k tomu udělat ze svatby skutečně nezapomenutelný zážitek. Ať už chcete podtrhnout svou něžnou křehkost či chcete dát průchod ďáblovi, kterého skrýváte v těle, vždy Vám k tomu dopomůže naše svatební líčení.

Make up v teplých trendových barvách

Make up ve studených trendových barvách